Gizlilik Politikası


www.shoescountry.com’un ve www.kiyafetdolabi.com'un gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir. www.shoescountry.com’u ve www.kiyafetdolabi.com'u ziyaret ederek, aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları ve/veya üyeler tarafından www.shoescountry.com’a ve www.kiyafetdolabi.com'a eklenmiş içerikler de dahil, düzenlemesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınaî haklar ve mülkiyet hakları www.shoescountry.com’a ve www.kiyafetdolabi.com'a aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanması izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

www.shoescountry.com ve www.kiyafetdolabi.com, üyelik sırasında ve/veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgileri diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.shoescountry.com ve www.kiyafetdolabi.com önlemleri almaktadır. Bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleşmektedir. www.shoescountry.com ve www.kiyafetdolabi.com PCI standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. Kayıtlı bilgiler, yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (ad, soyad, telefon numarası, açık adres, e-mail vs.) ve diğer kişisel bilgiler, sitemize, üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürünlerin/hizmetlerin www.shoescountry.com ve www.kiyafetdolabi.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücreti/masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, www.shoescountry.com ve www.kiyafetdolabi.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer vezamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

Mesafeli Satış Sözleşmesi, www.shoescountry.com’dan ve www.kiyafetdolabi.com'dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek  geçerli olacaktır. www.shoescountry.com ve www.kiyafetdolabi.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine e-posta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir. Bu mesajları almak istemiyorsanız E-bülten / Sms İptali alanına tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili olarak her türlü soru ve öneriniz için Öneri / İstek / Şikayet bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?